firma godna zaufania

ZAKRES USŁUG:

Zapewniamy Alternatory i Rozruszniki  - Nowe, Regenerowane, a także ich Wymianę.

  • Regenerujemy alternatory i rozruszniki do niemal  KAŻDEGO MODELU SAMOCHODU.
  • Zlecenia realizujemy zazwyczaj w ciągu 24 GODZIN.
  • Na wszystkie regenerowane części dajemy - 1 ROK GWARANCJI!
  • Alternator z roczną gwarancją już od 250 zł
  • Rozrusznik z roczną gwarancją już od 250 zł
  • Wymiana alternatora/rozrusznika już od 100 zł

O FIRMIE

Firma Polskie Alternatory i Rozruszniki Sp. z o.o (PAIR)- jest firmą zajmującą się profesjonalną naprawą oraz regeneracją alternatorów i rozruszników 12V, sprzedażą alternatorów i rozruszników nowych. W swej ofercie posiadamy również części zamienne do naprawy alternatorów i rozruszników.

Naszym priorytetem jest jakość wykonywanych usług, dlatego staramy się być najlepszymi w naszej specjalizacji. Wiedza, zdobyte doświadczenie, magazyn podzespołów oraz park maszyn pozwalają na kompleksowe wykonanie naprawy na miejscu w bardzo krótkim czasie.

Nasza firma poleca demontaż i montaż alternatorów bezpośrednio w samochodzie. Oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie.

Na wszystkie świadczone przez nas usługi udzielamy pełnej 1 rocznej gwarancji. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych pragnących naprawić swój samochód, firm świadczących usługi na rynku motoryzacyjnym oraz przedsiębiorstw dysponujących małym lub dużym parkiem samochodowym.

Wybór jest bardzo duży, dlatego jeśli nie znajdą Państwo interesującego Was modelu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiednich podzespołów.


SZYBKI KONTAKT

Polskie Alternatory i Rozruszniki sp. z o.o.
ul. Gdańska 6, 05-840 Brwinów
powiat pruszkowski
NIP: 5342561690
Poniedziałek-Piątek od 8:00 do 16:00
E-mail: kontakt [at] polskiealternatoryirozruszniki.pl
 
tel
tel

 

 


JAK DOJECHAĆ:

Zapraszamy klientów z okolicznych miejscowości takich jak: Brwinów, Pruszków, Piastów,  Milanówek, Grodzisk Mazowiecki,  Podkowa Leśna, Nadarzyn, Międzyborów, Kozerki, Komorów, Warszawa oraz z całego województwa mazowieckiego.

Sprawdź jak najszybciej dojechać z twojej lokalizacji >
 


Zobacz także nasze alternatory i rozruszniki do: 
Alternator rozrusznik do Alfa Romeo     Alternator rozrusznik do Audi     Alternator rozrusznik do BMW     Alternator rozrusznik do Chrysler     Alternator rozrusznik do Citroen     Alternator rozrusznik do Dacia     Alternator rozrusznik do Daewoo     Alternator rozrusznik do Daf     Alternator rozrusznik do Fiat     Alternator rozrusznik do Ford     Alternator rozrusznik do Honda     Alternator rozrusznik do Hyundai     Alternator rozrusznik do Isuzu     Alternator rozrusznik do Iveco     Alternator rozrusznik do Jeep     Alternator rozrusznik do Kia     Alternator rozrusznik do Lexus     Alternator rozrusznik do Mazda     Alternator rozrusznik do Mercedes-Benz     Alternator rozrusznik do Mini     Alternator rozrusznik do Mitshubishi     Alternator rozrusznik do Nissan     Alternator rozrusznik do Opel     Alternator rozrusznik do Peugeot     Alternator rozrusznik do Renault     Alternator rozrusznik do Rover     Alternator rozrusznik do Saab     Alternator rozrusznik do Scania     Alternator rozrusznik do Seat     Alternator rozrusznik do Skoda     Alternator rozrusznik do Smart     Alternator rozrusznik do Subaru     Alternator rozrusznik do Suzuki     Alternator rozrusznik do Toyota     Alternator rozrusznik do Volkswagen     Alternator rozrusznik do Volvo     Auto-serwis - Gdańska 6     Alternator, Rozrusznik - Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn